Tavolin Ngrenie

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 12 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin ngrenie + 4 karrige
Ngjyra : Bardh
Ngjyra karrigeve : Bardh + Vishnje
Materiali : Dru me lyerje
Permasat : 158 cm x 90 cm
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim