Vitrin TV

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Vitrin televizori
Ngjyra : Dru natyral + Gri
Materiali : Entief
Permasat : 160 cm x 40 cm
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim