Shitet kamjon benz

Shitet nga: Genti 03 Jan 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet kamjini ne gjendje te mir dhe me pjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim