Pjes këmbimi për ford fokus

Shitet nga: FORD 06 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes këmbimi për ford fokus tddi 1.8 naft motorr kamio grup timoni levë marshi amurtizator dhe cdo pies xhenerike të nënkarroceris dhe shum gjëra të tiera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim