Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:05 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

Online
Dje 15:58 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 R20

Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE PEUGOT 206 CITROENI C4 R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FORDI KA R16

250 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Fier

SEDILE LEKURE BENZ 124

200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG REXHINA R19

1 300 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

BENZ W210 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE S140 600 R18 BLINDI

1 400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ E203 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE ORGJINAL B KLASS R17

300 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI EVO W211 R17

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE VW TUAREG R20

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A4.A6.R18

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W204 R18

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF 4 R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RSQ8.R21

Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG ML R20

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R17

600 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ ML 166 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLFI 7 R17

750 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS6 NUMER 18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 R20

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W 204 R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW ORGJINAL M5 M7 R20

850 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI W240 R14

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A4 NUMER 17

500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A4 NUMER 18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE VW POLO.GOLF 4 R15

150 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE CEVROLET EQUINOKS R17 210-2015

250 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione