Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volkswagen - Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volkswagen,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volkswagen Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 14:30 Goma dhe disqe  ·  Fier

SHITEN GOMA + DISQE 205 40 17

350 LEK

16 Korr 14:27 Pjesë rezerve  ·  Fier

SHITET TURBO PER AUDI/VOLKSWAGEN 1.9 NAFTE

200 LEK

02 Korr 15:56 Të tjera  ·  Fier

Pjes per Fiat Hitachi Ex220- EX200-FH200-FH200.3 -FH220-

1 200 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 17:22 Pjesë rezerve  ·  Fier

Astra G 1.7 dhe 2.0 nafte 8V dhe 16V bezin 1.6 v 2000

1 EUR

20 Qer 15:07 Pjesë rezerve  ·  Fier

Astra G 1.7 dhe 2.0 nafte 8V dhe 16V bezin 1.6 v 2000

1 EUR

03 Maj 09:01 Auto sallon Të tjera  ·  Fier

Sedilje per Volkswagen Caddy

300 EUR

Shitësit të Besuar
26 Mar 16:35 Goma dhe disqe  ·  Fier

4 disqe Excel 14 - OKAZION

150 EUR

19 Sht 13:03 Goma dhe disqe  ·  Fier

Disqe per Mercedes benz audi volkswagen

500 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 22:31 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Fier

AMG Logo w203

2 000 LEK

10 Sht 22:37 Pjesë rezerve  ·  Fier

Astra G 1.7 dhe 2.0 nafte 8V dhe 16V bezin 1.6 v 2000

1 EUR

16 Qer 14:57 Të tjera  ·  Fier

Per pjes

10 LEK

08 Dhj 09:54 Të tjera  ·  Fier

Marmite C180 kompressor

50 EUR

25 Maj 19:42 Pjesë rezerve  ·  Fier

Xhama passat Usa

50 EUR

14 Jan 14:49 Goma dhe disqe  ·  Fier

OKAZION Disqe 20 me gjith goma te 2019

650 EUR

13 Tet 16:17 Të tjera  ·  Fier

tapiceri bmw seria 5 2013

18 000 LEK

09 Tet 15:56 Pjesë rezerve  ·  Fier

Gome rezerv e vogel

20 EUR

30 Sht 15:30 Të tjera  ·  Fier

Semiaks i pasem djathtas MB w211 270

5 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Qer 21:48 Goma dhe disqe  ·  Fier

Shiten disqe audi s-line orgjinal

390 EUR

06 Qer 16:32 Pjesë rezerve  ·  Fier

Motor volkswagen pasat 2006 2.0tdi 8v 4motion

40 000 LEK

06 Qer 16:27 Pjesë rezerve  ·  Fier

Filter antipartikolar me dy sensore

40 000 LEK

06 Qer 16:25 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo volkswagen pasat 2006 2.0tdi 8v

30 000 LEK

06 Qer 16:24 Pjesë rezerve  ·  Fier

Volant freksion komplet

25 000 LEK

06 Qer 16:23 Pjesë rezerve  ·  Fier

turbo per motor 1.9 115cv volkswagen,seat,audi.

22 000 LEK

06 Qer 16:22 Pjesë rezerve  ·  Fier

Egr+farfalle volkswagen pasat 2006 2.0 TDI 8v

10 000 LEK

09 Maj 11:39 Goma dhe disqe  ·  Fier

Disqe 17 VolksWagen Passat -dy goma te reja

23 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volkswagen | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione