Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë rezerve Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 Pjesë rezerve , Fier

Shiten Fenerë për golf 6

200 LEK

Dje 12:04 Pjesë rezerve , Fier

Disqe golfi

170 LEK Çmimi me zbritje

02 Tet 23:20 Pjesë rezerve , Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R17

380 EUR

02 Tet 19:22 Pjesë rezerve , Fier

Mercedes 205 AMG Line 2016 Per pjese. Cel 0692499681

11 111 EUR

01 Tet 12:51 Pjesë rezerve , Fier

Termostat BMW x5

1 EUR

01 Tet 12:51 Pjesë rezerve , Fier

Pomp uji X5 E70 3.0si

2 EUR

01 Tet 12:51 Pjesë rezerve , Fier

3 Filtra Audi Origjinal 150€

1 EUR

01 Tet 12:50 Pjesë rezerve , Fier

Trasmision Range Rover

1 EUR

01 Tet 12:50 Pjesë rezerve , Fier

Pomp uji BMW X5 E70

1 EUR

30 Sht 12:48 Pjesë rezerve , Fier

Mercedes 205 Per Pjese kembimi AMG Line

1 111 EUR

30 Sht 12:25 Pjesë rezerve , Fier

Pjese per clk w209 2005-2008

130 EUR

28 Sht 16:32 Pjesë rezerve , Fier

Shitet dinamo per fiat

111 111 LEK

28 Sht 16:32 Pjesë rezerve , Fier

Centralin fiat stilo 1.9 jtd

111 111 LEK

28 Sht 16:31 Pjesë rezerve , Fier

Turbo per fiat stilo

111 111 LEK

28 Sht 16:31 Pjesë rezerve , Fier

Mororrino per fiat

111 111 LEK

28 Sht 16:30 Pjesë rezerve , Fier

Shiten pjes per fiat

111 111 LEK

27 Sht 17:05 Pjesë rezerve , Fier

Turbo bmw seria 1

200 EUR

26 Sht 20:11 Pjesë rezerve , Fier

Kit X5 2017

25 Sht 14:12 Pjesë rezerve , Fier

Pasqyre ford fiesta 2010

3 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Sht 14:36 Pjesë rezerve , Fier

Shiten Bobina per BMW dhe Mini Cooper

120 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 12:57 Pjesë rezerve , Fier

Dinamo w211

100 EUR

19 Sht 07:22 Pjesë rezerve , Fier

Pjes per evo

15 Sht 15:14 Pjesë rezerve , Fier

Hapet per pjes kembimi c 204

1 EUR

14 Sht 05:24 Pjesë rezerve , Fier

Audi A4 viti 99, 1.6 1.8 benzin

10 EUR

12 Sht 22:08 Pjesë rezerve , Fier

Stop iveko 00-05

25 EUR

08 Sht 20:01 Pjesë rezerve , Fier

Fenera per Range Rover Sport

270 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 21:45 Pjesë rezerve , Fier

Fiat per pjes

111 LEK

03 Sht 03:53 Pjesë rezerve , Fier

Smart fortow

100 EUR

03 Sht 01:38 Pjesë rezerve , Fier

Pjese kembimi per Autokombajn

31 Gush 06:44 Pjesë rezerve , Fier

Kroskot amg 212

400 EUR

27 Gush 23:44 Pjesë rezerve , Fier

Distronic per E-klass 2005

200 LEK

13 Gush 07:56 Pjesë rezerve , Fier

Fener

550 LEK

12 Gush 23:51 Pjesë rezerve , Fier

Timon druri E-klass 2008

250 EUR

11 Gush 21:32 Pjesë rezerve , Fier

Pjes per evo

200 EUR

08 Gush 14:50 Pjesë rezerve , Fier

Golf 4 naft 1.9 tdi

10 EUR

26 Korr 07:56 Dyqani Pjesë rezerve , Fier

Amortizator w 204

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione