Sprinter 2+1 atomat

Shitet nga: Sprinter 12 Gush 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Super gjendje me conditioner funksjonal sedile me ajer 6marsha pik kalbezimi nuk ka nevoj per azgje v1 vit letra 4goma poth te reja sa jan ven vaj filtra sapo bera 0693029485
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim