shes Sprinter 408 CDI viti 2005

Shitet nga: Lenci 30 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 700 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR   6 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 408
dopjo gome motorr 220 shume ekonomik, goma 80%, limitator shpejtesie ABS, me taksa te paguara per 1 vit, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim