Pioneer DJ DJM 900 SRT Serato

Shitet nga: baylan 22 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

455 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Pioneer DJ DJM 900 SRT Serato
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim