Montarbo

Shitet nga: Geni 29 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 8 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 2 cop montarbo 12.I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim