Bokse montarbo

Shitet nga: lemi 30 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet satelit montarbo aktiv pothuajse i ri...12 inc...600w rms...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim