Amp per guitar

Shitet nga: amp 28 Dhj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shitet amp per guitar e markes Roland JAZ CHORUS 120 ..Arsya e shitjes mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim