Man

Shitet nga: Dhuri 01 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 33.422
Shitet man viti 1993 me dokumenta te rregullta deri me gusht 2019 goma te reja
Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim