Publikuar: Shk 06 2023 07:18

Kerkoje te bleje shtepi te vjeter ne Dhermi/Himar/Qeparo

Publikuar: Shk 06 07:18
Shikime: 1
Kerkoje te bleje shtepi te vjeter ne Dhermi fshat ose dhe ne Qeparo edhe Himare. Preferoje te jete me pamje nga deti dhe mundesisht te kete pak metra toke rreth e rrotull, por jo e nevojshme detyrimisht.
Ju lutem me kontaktoni ne email: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione