rrezerv kamer dhe audio

30 EUR

Shitet nga: ar 27 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Video kamera
Psh ..rrezerv kamer dhe audio.man ne te mini kart memorie dei ne 32 Gb.flm
Leaflet
Në fillim