Web Developer

Shitet nga: Web Design 15 Dhj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Design dhe krijim i web-faqeve (website) nga fillimi deri ne perfundimin e projektit. Design-et ju paraqiten dhe zgjidhni te preferuarin tuaj ose mund te keni edhe idete personale per sa i perket kesaj pjese. Cmimet jane mjaft konkuruese dhe te arsyeshme (cmimet sipas website-it).
Per kontakt mund te telefononi ose mund te kontaktoni me e-mail.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim