Publikuar: Nën 16 2022 09:34

Router 4G Ideal per Bujtina etjer

Publikuar: Nën 16 09:34
Shikime: 1
Shitet Router Tp-Link ideal per bujtina,Shpi pushime shum i shpejt dhe i qendrushem.
Support edhe konfigurim nese eshte nevoja.
Derges me post ne te gjithe shqiperine
Cmimi 4000leke i diskutushem

Specifikimet
Shares your 4G LTE network with multiple Wi-Fi devices and enjoy download speeds of up to 150 Mbps
Powerful, integrated antennas provide stable wireless connections and better coverage
Requires no configuration, just insert a SIM card and turn it on to enjoy a fast wireless connection
Creates simultaneous dual band Wi-Fi networks, with maximum speeds of up to 300 Mbps on the 2.4GHz band and 433 Mbps on the 5GHz band
Offers options and flexibility with the LAN/WAN port, allowing you to choose your connection type
3 10/100Mbps LAN Ports, 1 10/100Mbps LAN/WAN Port, 1 Micro SIM Card Slot
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione