Publikuar: Qer 26 2022 10:50

PIONEER DDJ-SB3 (GJENDJA PERFEKTE 10/10)

EUR

Publikuar: Qer 26 10:50
Shikime: 3
Shitet Pioneer DDJ-SB3 (2 channels). Produkti eshte ne gjendje perfekte 10/10 dhe shitet per arsye mosperdorimi. Pajisja eshte ne kuti dhe bashke me pajisjen perfshihen te gjithe kabujt e nevojshem

CMIMI I PRODUKTIT: 380 Euro (I diskutueshem)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione