Publikuar: Mar 22 2022 10:35

Shitet pajisje infrared per qarqet e stampuar

EUR

Publikuar: Mar 22 10:35
Shikime: 19
Shitet pajisje infrared per heqjen dhe saldimin e qarqeve te stampuar.
Jovi re-8500.
Eshte blere 1800 eu shitet per 1000 eu per mbyllje aktiviteti.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
+355682040805

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione