Publikuar: Dhj 15 2021 10:23

SHITET BIZNESI SERVIS CELULARESH

Publikuar: Dhj 15 10:23
Shikime: 61
SHITET BIZNESI SERVIS CELULARESH
16 M2 + BANJO
PREJ 12 VITESH SI DYQAN ME KLIENTELE TE GARANTUAR
PAISJE PER XHAMAT DHE PAISJE TE TJERA PER SERVIS
AKSESORET
DYQANI NDODHET TE RRUGA E BARRIKADAVE
TEL: 068 592 5585
cmimi: i disk
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
61
+355685925585

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione