Publikuar: Maj 08 2023 12:29

Shes Hdd dhe Ram.

EUR

Publikuar: Maj 08 12:29
Shikime: 4
Hdd 160 gb, 256 gb jane me 10mij lek copa dhe 500 gb - 15 mij lek copa.
Ssd 256gb - 20 euro
Ram 8gb per laptop- 40 mij lek
Xiaomi mi tv stick-40 mij lek
Usb verbatim me fingerprint 40 mij lek
Bateri - 25 mij lek
Switch 10mij lek
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0695599671

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione