Shitet gufer+amplifikator për makina

100 EUR

Shitet nga: Rigels 08 Korr 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shes gufer dhe amplifikator për makina ne gjendje shume te mire bëj ndrres dhe me. Tel iphone 5
Leaflet
Në fillim