Bokse muri

570 LEK

640 LEK

Shitet nga: Lo 11 Korr 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shiten 3 bokse muri te markes Avant architect Mordaund short AW 152w secili.Gjithashtu dhe 3 bokse te tjera muri te markes Canton.Bokset jan ne super gjendje te paperdorur asnjehere me pare me asnje gervishtje,Hi- FI.Cmimi ne total 640 mij!
Leaflet
Në fillim