Shes Bokse -

220 000 LEK

Shitet nga: Kastriot 24 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Prodhimet
Të tjera
Shiten 2 base Rcf 18 inch nga 1000 watt secili pasiva - shiten dhe 2 satelita rcf nga 700 watt rms secili 15 inch...cmimi 2.2 milion te gjitha se bashku...
Kastriot
0682682814
Leaflet
Në fillim