Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:41 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kurbin

Shitet

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:28 Makina , Kurbin

SHITET

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:06 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kurbin

Traktor

8 500 EUR

Dje 20:06 Makina , Kurbin

Audi A3 Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:42 Makina , Kurbin

benz w202 1.8 gaz benzin

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:25 Makina , Kurbin

Mercedes benz SE280 benzin

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:41 Konzolatë për lojëra , Kurbin

Sony Playstation 5

300 EUR

Dje 09:37 Makina , Kurbin

Renault clio

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 17:17 Makina , Kurbin

E 550

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 13:31 Pjesë këmbimi Të tjera , Kurbin

Arganello hidraulike

1 000 EUR

01 Tet 16:34 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
01 Tet 12:28 Tokë/Fusha dhe farma , Kurbin

Toke are 22.000 m2 Kurbin

99 000 EUR Çmimi me zbritje

01 Tet 10:29 Makina , Kurbin

Shitet ose ndërrohet Mercedes-Benz Sprinter 19+1

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 19:03 Makina , Kurbin

Volvo xc90 Gaz Benzin

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 19:00 Makina , Kurbin

Golf 6 gtd r-line look

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:35 Makina , Kurbin

Opel Zafira

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 17:56 Makina , Kurbin

FORD FIESTA

800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 14:14 Shtëpi , Kurbin

Vile 2 kateshe

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
28 Sht 19:58 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kurbin

Shiten

6 000 000 LEK

28 Sht 19:24 Makina , Kurbin

❌OKAZION❌

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:22 Dyqani Makina , Kurbin

shitet pezho 307

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione