MP3 per Makine Baseus

2 790 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bigshop.al 17 Sht 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Bigshop.al
MP3 per Makine me Bluetooth 1 690 LEK
Boks me Bluetooth me Alarm BASEUS 3 400 LEK
Karikues Wireless per telefonin Baseus ⚡️⚡️ 1 990 LEK
Fshirëse dore 5 200 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
MP3 per Makine BASEUS 🤩

- Pajisur me teknologjine 5.0 Bluetooth per transmetim sa me te mire.
- 2 porta USB dhe 1 Type-C per te karikuar 3 pajisje njekohesisht.
- MUNDESI KTHIMI BRENDA 5 DITEVE NQS NUK JU PELQEN
- GARANCI 3 MUJORE
🔖 Per vetem 2,790 L behet e juaja!!
Bigshop.al
BIGSHOP.AL është kompani që ju ofron mundësinë të blini online produkte cilësore dhe me çmime tepër të arsyeshme brenda territorit të Shqipërise. Ofrojmë për konsumatorin një gamë të gjërë produktesh, për të përmbushur çdo lloj nevoje dhe kërkese.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Irfan Tomini, Tirane Tregoje në hartë
0693399559
https://bigshop.al/
Bigshop.al
0693399559

WhatsApp:
0693399559
Leaflet
Bigshop.al
Fshirëse dore 5 200 LEK
Set Mjetesh Shkollore 1 490 LEK
Set Mjetesh Shkollore 2 290 LEK
Set Mjetesh Shkollore per Femije 2 590 LEK
Në fillim