Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MP3/4/5-player/CD Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje Audio | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:38 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

❌Okazion Navi 2023❌

99 EUR

29 Maj 12:49 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Flight Case Ddj Ergo Rev1 Flx4

280 LEK

29 Maj 12:46 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Okazionnn Dj traktor s2+F1+Valixhe

680 LEK

23 Maj 08:55 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kufje

1 000 LEK

08 Maj 12:29 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Rregjistrues zeri,REMAX rp1.

1 EUR

17 Pri 16:47 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Navi golf 5

40 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 16:34 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Shitet Magnetofon MP3 me 3 cd

100 EUR

05 Pri 09:02 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Shitet Kasetafon AEG mp3 mp4 dvd aux usb

50 LEK

23 Mar 10:19 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Zune 80 gb

800 LEK Çmimi me zbritje

03 Mar 17:11 Dyqani MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Super kasetafon NE ULJE !

45 EUR

03 Mar 17:11 Dyqani MP3/4/5-player/CD , Tiranë

SUPER KASETAFON OKAZION 50 EURO

50 EUR

23 Shk 15:39 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Violin stagg

300 EUR

31 Jan 21:16 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon Golf 5

200 LEK

20 Dhj 16:31 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon

7 000 LEK

20 Dhj 08:52 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

SHITET ! Kontroller TRAKTOR S2 mk3

300 LEK

12 Dhj 11:38 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Pioneer CDJ 2000 NEXUS

2 500 EUR

12 Tet 13:52 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Paisje per muzik

06 Tet 16:21 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Bokse per lokal & bar

65 LEK

02 Tet 18:09 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Shiten orgjinale te bencit W203

100 LEK

25 Sht 17:32 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

shitet

65 EUR

24 Sht 09:49 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

kastefon

23 Sht 00:37 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

kastofon makine

21 Sht 16:41 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

kasetofon me ekran origjinal

16 Sht 10:52 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofona makine

30 EUR

19 Korr 15:15 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

MP3 + KARIKUES MAKINE REMAX

1 700 LEK

19 Korr 15:02 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

MP3 DHE KARIKUES MAKINE BASEUS

1 800 LEK

05 Korr 12:31 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Shiten kufje Bluetooth headphones ��

500 LEK

25 Qer 16:43 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Robot ndricimi automatik

75 LEK

12 Qer 11:47 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

navigatore

25 EUR

07 Qer 16:28 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

dvd

5 000 LEK

27 Maj 16:39 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Mp3 play Mp4

50 EUR

06 Maj 12:45 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

cd origjinale 30 cope Jazz-blues

6 000 LEK

21 Pri 16:59 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon Sony

10 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 08:22 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

BOKS per party

70 EUR

10 Pri 10:07 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

shitet mixer pioneer dhe controller per Dj

25 000 LEK

06 Pri 19:18 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Komuna e parisit

3 000 LEK

01 Pri 14:19 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon Android Universal (Për çdo lloj makine)

150 LEK

19 Mar 23:29 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon ALPINE USB/AUX/Mp3

25 EUR

10 Mar 12:58 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Pionner

10 Mar 09:04 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon per çdo lloj makine (Android) 10inch

150 EUR

02 Mar 21:29 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kasetofon Alpine

180 EUR Çmimi me zbritje

06 Shk 13:20 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

mp4 play

25 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje Audio | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione