Playstation 3 dy leva 10 lojra

0 LEK

Shitet nga: Toni 13 Dhj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Ps3 2leva 300 giga dhe lojrat origjinale si call o
f duty ghosts, cod black ops 2,cod modern warfare 3,fifa 2012,resident evil 6,red dead redemption, assasins creed 2,assasins creed revelations,etj ...lojra perfekte pa gervishtje dhe kompjuteri shume pak i perdorur
Leaflet
Në fillim