Shitet ps4 1 tb i blere ne usa dhe 3 leva origjina

380 EUR

Shitet nga: Edi 18 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Ps4 1 tb me mbi 10 lojra gta 5 call of duty warzone dhe ww2 fifa 20 fortnite me skina ,apex,dragon ball,Fall guys etj
Dhe 3 leva origjinale
Leaflet
Në fillim