Assasin Creed Syndicate

2 000 LEK

2 500 LEK

Shitet nga: Antonio Bineri 06 Nën 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PS4
Shitet loja Assasin Creed Syndicate per ps4.Loja eshte blere ne muajin gusht dhe eshte ne gjendje shume te mire,disku nuk ka asnje gervishtje apo donje lloj shenje.Loja eshte origjinale,made in Austria(shiko fotot).Cmimi i DISKUTUESHEM.
Antonio Bineri
0675299016
Leaflet
Në fillim