Shitet salla ps3

370 000 LEK

Shitet nga: PS 3 07 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet salla ps3 me 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D bashk me 8 ps 3 te gjithë me cip dhe levat origjinale bashk me kulltuqet dhe pupat Pc dhe Kasa fiskale Cmimi esh i diskutueshëm....
Leaflet
Në fillim