Shiten 8 sete Ps3+ps4

0 LEK

Shitet nga: Ps4 10 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3D.bashk me 8 ps 3 te gjith me cip dhe lojërat e fundit, dhe 1 PS 4 me dy leva +kolltuqet ,Pc,dhe kasa, Cmimi esh i diskutueshëm...
Leaflet
Në fillim