Fifa 20 Fifa 19 Gta V 5

90 000 LEK

Shitet nga: Elvis 03 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS4
Shiten te gjitha jan disk per ps4
Fifa 20 40.000 leke
Fifa 19 10.000 leke
Gta V 35.000 leke
Te gjitha origjinale
Kontakte ne Whatsapp
Shiten dhe te gjitha
Leaflet
Në fillim