Lojra per ps3 orgjinale,5 mije der ne 10 mije.

1 000 LEK

5 000 LEK

Shitet nga: Ps3 20 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Shiten 32 disqe per ps3 ne gjendje shume te mir pune dhe pa asnje problem.120 mije te gjitha bashk,ose tek e tek 5 mije der ne 10 mije!
Leaflet
Në fillim