kerkoj te blej nje ps3 te ri ne kuti

0 LEK

Shitet nga: xhulio 18 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
kush dyqan ka ndenje PLAYSATION 3 te ri ne kuti te me telefonoj ne kete numer 0674000015 ose ne whats app pasi ja blej direkte mjafton te jet i ri ne kuti,ju pres dhe flm
xhulio
0674000015

WhatsApp:
0674000015
Leaflet
Në fillim