PLAYSTATION 3 SONY (OKAZION)

170 EUR

Shitet nga: Playstation 3 22 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shitet playstation 3 ne gjendje shum te mire pune vetem 3 muaj i perdorur, me 2 leva origjinale dhe te gjitha fishat perkatese te reja (HDMI, karikues, etj). Me cip multiman 120GB, mbi 6 lojra te instaluara. Shitet per arsyje mosperdorimi.
Playstation 3
0697550167
Leaflet
Në fillim