Plaustaion 3 super slim 500gb

15 000 LEK

Shitet nga: Xhino 30 Gush 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Playstation 3 super slim 500gb me mbi 30 lojra esht dhe gta5 po nuk duket ne foto me dy leva ne gjendje shum te mir pothuajse i ri mund ta provoni si te doni e shes per arsye se dua te blej ps4
Leaflet
Në fillim