CHIP PS3 & 5 LOJRA FALAS!!!

1 200 LEK

2 500 LEK

Shitet nga: Gjergji 22 Nën 02:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Instaloj JAILBREAK per cdo lloj PS3(SLIM, FAT DHE SUPER SLIM) plus LOJRAT sipas deshires: CALL OF DUTY BLACK OPS 1, 2, 3, FIFA 2020, BATTLEFIELD 3, 4, PRO EVOLUTION 2013, 2020 ETJ...
Gjergji
0696697750

WhatsApp:
0696697750
Leaflet
Në fillim