Ps3 me cip

255 EUR

Shitet nga: rei 18 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shes ps3 me cip super gjendje.
pak i predorur.
3 leva: 1 ne super gjendje 2 te tjerat pak te demtura.
20 loj gjithesej: 10 disqe dhe 10 lojra ne cip
me kabujt perkates
ne gjendje super
per me shum kontaktoni ne 0694705746


Në fillim