Tablet Samaung Galaxy Tab E

18 000 LEK

Shitet nga: Blerimi 13 Gush 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Tablet Samaung Galaxy Tab E, original. Ne gjendje perfekte. 16gb, me kart sim, kart memory, wifi. Sherben dhe si telefon
Kamera para dhe mbrapa. Ngjyr e bardhe, pa gervishtje...
Çmimi 180 mije leke te vjetra, i diskutueshem.
Blerimi
0676356399
Leaflet
Në fillim