Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tabletë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 10
Apple , 607
ASUS , 21
Dell , 2
Dell , 8
HP , 9
Lenovo , 32
LG , 1
Nokia , 1
Samsung , 276
Sony , 7
Toshiba , 6
Samsung , 1

Gjej tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Eksploro gamën tone të gjërë të njoftimeve për tablet të ndryshëm si iPad air, Samsung tablet, laptop tablet, tablet me tastier, iPad Pro, Samsung Tab dhe shumë të tjerë në shitje. Blej tablet me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Dje 22:50 Tableta , Durrës

shes ipad Air 5 th generation m1 bashk me tastjere cmimi 6

540 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:16 Tableta , Tiranë

iPad Gjenerata e 7 - 10.5 inç - 32 Gb - Tastier e re - 2020

330 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:00 Tableta , Tiranë

Ipad

40 LEK

Dje 18:23 Dyqani Tableta , Tiranë

Tablete Panasonic Toughpad FZ-G1

599 EUR

Dje 14:25 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD SMART KEYBOARD FOLIO

Dje 14:18 Dyqani Tableta , Tiranë

TAB M10 FHD PLUS

Dje 14:00 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA

Dje 14:00 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD AIR 5th GENERATION

30 Maj 13:59 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD PRO 12.9” 5th GENERATION

30 Maj 13:58 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD 10th GENERATION

29 Maj 18:03 Dyqani Tableta , Tiranë

APPLE IPAD 9th GENERATION

29 Maj 17:21 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE

29 Maj 17:10 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD PRO 11” 2nd GENERATION

29 Maj 13:45 Tableta , Tiranë

HUION KAMVAS 20 Drawing Pen Display Graphics Monitor

380 EUR

27 Maj 10:15 Tableta , Shkodër

Galaxy tab A

26 Maj 12:28 Tableta , Tiranë

Tablete Vizatimi Wacom Intous

10 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 19:37 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMSUNG GALAXY 2 PRO

25 Maj 19:37 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD PRO 11” 2nd GENERATION

25 Maj 13:16 Tableta , Tiranë

HUION KAMVAS 20 Drawing Pen Display Graphics Monitor

380 EUR

25 Maj 09:35 Tableta , Elbasan

Apple iPad Pro (10.5-inch) 2 generation

240 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 14:57 Tableta , Tiranë

✅ Ipad gjenerata 6

20 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 08:52 Tableta , Tiranë

iPad Pro Generat 3 - 11 Inch - 128Gb si i ri me kuti .

690 EUR

22 Maj 17:58 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy S7-FE

490 EUR

22 Maj 10:49 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA

22 Maj 09:09 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION PENCIL 1 & 2 TE RINJE NE KUTI (POSTA FALAS)

120 EUR

21 Maj 17:11 Tableta , Tiranë

iPad Mini 5 Me Kartë 64Gb si i Ri me Kasë origjinale 2020 .

290 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 19:26 Dyqani Tableta , Tiranë

SUPER OKAZION IPAD 6/7 AIR 4/5 & PRO 11" ?12.9"

20 Maj 10:33 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMSUNG GALAXY TAB S8+

18 Maj 13:26 Tableta , Elbasan

Apple iPad Pro M1 12.9" 256gb

900 EUR

17 Maj 09:16 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD PRO 12.9" 256GB PROCESOR M1 ( GEN 5)

749 EUR


Dëshironi të bleni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve të ndryshëm nga markat më të njohura siç janë Apple dhe Android dhe të tjerë. Blej tabletin ideal me çmimet më të volitshme.


Blej tabletë të ndryshëm në shitje


Eksploroni gamën tonë të larmishme të njoftimeve për tabletë të ri dhe të përdorur nga markat e ndryshme. Shiko mijëra njoftime për tabletë me tastierë, laptop tabletë, tablet 3g, ofertat më tëmira të tabletave, kompjuter tablet, tablet samsung, tablet iPad air, Samsung Galaxy Tab, iPad mini, iPad pro, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për tabletë të ndryshëm dhe gjej ofertat më të mira.


Shit tabletë të ndryshëm në MerrJep.al


Dëshironi të shisni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e tabletit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione