Samsung Galaxy 10.1

17 000 LEK

Shitet nga: nik007 05 Qer 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Tablet Samsung Galaxy 10.1
Shume pak e perdorur dhe e mbajtur gjithmone ne kasen e vet.
Kasa falas(lekure)
Leaflet
Në fillim