Publikuar: Dhj 30 2021 10:46

PESHORE FLORIRI

LEK

Publikuar: Dhj 30 10:46
Shikime: 1
⚖️PESHORE FLORIRI 0.00⚖️

▪️PESHORJA ËSHTË SHUMË PREÇIZE NGA 0.00 DERI NË 600 GRAM.
▪️PESHORET KANË 0 MARSH GABIMI.
▪️MATERIAL CILËSORË DHE TEPËR PRAKTIK PËR PËRDORIM TË PËRDITSHËM.
▪️ÇMIMI 3.000 LEKË.
▪️POSTA FALAS KUDO (TIRANA BRËNDA ORËS)
▪️PËR POROSI : 0693112552

#peshore #peshoregrami #peshorefloriri #tirana #elbasan #berati #vlora #durres #shijak#Tropoje #kukes #sarande_al🇦🇱#kruje #shijak #shkoder #lushnje #kukes #tropoja #peshoreprecize
#peshore0.01 #peshoresuper #peshoreargjendarie #peshorefloriri #peshoreemire #peshoremegaranci #postafalas
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697794148

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione