Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:54 Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shes metrazh saten

300 LEK

Sot 07:26 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten thase 95x70 me shumice

10 LEK

Sot 02:22 Të tjera  ·  Tiranë

Dyer të blinduara

3 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Të tjera  ·  Tiranë

DYER PER DHOMA

97 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Tiranë

VAJ ULLIRI

24 Maj 12:20 Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Rroba me shumice per vajza

1 LEK

24 Maj 11:59 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet vetrat alumini

24 Maj 08:19 Të tjera  ·  Tiranë

Kasaforta & Kamera sigurie (me celular)

1 EUR

24 Maj 00:40 Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shitet okazion

350 LEK

21 Maj 19:51 Të tjera  ·  Tiranë

PESHORE PROFESIONALE MISHI

9 500 LEK

21 Maj 09:44 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Transport

Shitësit të Besuar
20 Maj 16:22 Të tjera  ·  Tiranë

Okazionn!!!! Parfume me shumice

52 800 LEK

18 Maj 08:51 Të tjera  ·  Tiranë

izolatore trasformatori

27 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 22:03 Të tjera  ·  Tiranë

Detergjent Profesional Italian

450 LEK

17 Maj 14:21 Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

Shes

550 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 10:20 Të tjera  ·  Tiranë

Detergjentë profesional, i lëngshëm. hotele dhe shtëpi

450 LEK

16 Maj 19:35 Të tjera  ·  Tiranë

Shes tuba 20 cm diametri

16 Maj 05:15 Të tjera  ·  Tiranë

Betoforma te reja

20 EUR

15 Maj 10:51 Të tjera  ·  Tiranë

Makine Qethse Wahl

50 EUR

12 Maj 14:14 Të tjera  ·  Tiranë

Masazhues Skalpi

10 EUR

12 Maj 12:23 Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

ATLETE ORIGJINALE ME SHUMICE

12 345 LEK

06 Maj 18:41 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION ❗️✅️ Shiten Paisje Lokali 0692075111

1 EUR

06 Maj 17:45 Të tjera  ·  Tiranë

Shes euro paleta 10 euro copa

10 EUR

06 Maj 11:02 Të tjera  ·  Tiranë

Perde zebra ,,18€ m2

06 Maj 00:02 Të tjera  ·  Tiranë

Lëndë druri masiv

03 Maj 19:46 Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

Farë kefiri

10 EUR

01 Maj 20:32 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisje Berberi

1 LEK

29 Pri 23:33 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Tiranë

Shitet raki rushi

300 LEK Çmimi me zbritje

29 Pri 20:53 Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

Shes mandarina portokalle me shumice

600 EUR Çmimi me zbritje

28 Pri 10:54 Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shesim Çanta Per Femra Dhe Meshkuj Me Shumice

1 LEK

26 Pri 20:21 Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

Vere Italiane

50 EUR

26 Pri 13:58 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet tende dielli

200 EUR

25 Pri 12:40 Të tjera  ·  Tiranë

Cadra

200 EUR

24 Pri 09:59 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Xhama per bar-restorant

300 EUR

23 Pri 00:34 Të tjera  ·  Tiranë

APARAT OKSIGJENI TE RINJ DHE TE PËRDORUR

280 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione