Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:39 Të tjera , Tiranë

Shiten thase 95x70 me shumice

10 LEK

Dje 16:23 Të tjera , Tiranë

PESHORE PROFESIONALE MISHI

9 500 LEK

26 Nën 11:06 Të tjera , Tiranë

Jepen skela me qera

25 Nën 17:23 Të tjera , Tiranë

Shes tuba

25 Nën 17:23 Të tjera , Tiranë

Shes euro paleta 10 euro copa

10 EUR

25 Nën 11:12 Të tjera , Tiranë

lavaman guzhine

24 Nën 21:44 Të tjera , Tiranë

Bateri VARTA D

200 LEK

23 Nën 18:22 Të tjera , Tiranë

Boj Për Tapiceri Lekure (E ZEZ) 50ML

1 500 LEK

22 Nën 21:37 Të tjera , Tiranë

Shitet raki rrushi Permet

1 LEK Çmimi me zbritje

21 Nën 08:28 Të tjera , Tiranë

Aparat birre

500 LEK

21 Nën 08:28 Të tjera , Tiranë

Kriko Birre kollona me porosi

1 EUR

19 Nën 10:15 Të tjera , Tiranë

LR Body Mission

157 EUR

14 Nën 15:16 Të tjera , Tiranë

Pajisje fast food

850 EUR

03 Nën 00:58 Të tjera , Tiranë

Ngrohse me korent

75 EUR

30 Tet 08:10 Të tjera , Tiranë

Betoforma te reja

20 EUR

29 Tet 15:35 Të tjera , Tiranë

xhama per lokal

1 LEK

26 Tet 07:01 Dyqani Të tjera , Tiranë

Luge piruj thika me shumic

185 LEK

Shitësit të Besuar
23 Tet 16:05 Të tjera , Tiranë

Pjekese pulash

500 LEK

22 Tet 21:11 Të tjera , Tiranë

Figu Active Shake Strawberry

57 EUR

22 Tet 21:10 Të tjera , Tiranë

Aloe Vera Special Care Box

64 EUR

20 Tet 13:24 Të tjera , Tiranë

hırdavat toptan satiş

1 EUR

19 Tet 19:48 Të tjera , Tiranë

Patkoj kali

13 Tet 09:42 Të tjera , Tiranë

Karrige tavolina sete kulltuqe

1 EUR

12 Tet 18:57 Të tjera , Tiranë

Ngrohse per per ambjente te jashtme

160 EUR

11 Tet 20:03 Të tjera , Tiranë

Raki rushi

4 LEK

10 Tet 16:28 Të tjera , Tiranë

Varese me perla

1 000 LEK

10 Tet 16:21 Të tjera , Tiranë

Varese me perla

1 300 LEK

10 Tet 14:58 Të tjera , Tiranë

Mobilje per Qender Kursesh

90 000 LEK

08 Tet 21:48 Të tjera , Tiranë

Ngrohese per lokale me nje vit garaci

160 EUR

04 Tet 18:35 Të tjera , Tiranë

Parfum

30 EUR Çmimi me zbritje

Online
04 Tet 17:18 Të tjera , Tiranë

Karrike

25 EUR

28 Sht 01:29 Të tjera , Tiranë

M&M Servis Caffe

1 LEK

27 Sht 10:04 Të tjera , Tiranë

Dyer të blinduara

3 EUR

27 Sht 01:37 Të tjera , Tiranë

Shes pajisje parukerie

26 Sht 14:41 Të tjera , Tiranë

DYER PER DHOMA

26 Sht 11:06 Të tjera , Tiranë

SAHAT ELEKTRIK

20 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione