Publikuar: Pri 04 2023 11:08

Shiten me cmim te arsyeshem

Publikuar: Pri 04 11:08
Shikime: 1
Per arsye mbyllje aktiviteti shiten manekine 10 cope trupa te plote dhe 29 gjysem trupa (pjesa e siperme) rroba te ndryshme te reja dhe te perdorura per te rritur dhe femije ( xhupa, pallto, xhaketa, pellushe, pulovra, kemisha, pantallona, xhinse, fustane etj) Rrobat jane unike nuk jane ne seri.
Shiten dhe hekura per varjen e rrobave 4 cope dyshe dhe 3 cope teke perfshire dhe vareset e rrobave. Shiten urgjent dhe me cmim te arsyeshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683012624

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione