fidane

0 LEK

Shitet nga: mico 30 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
SHESIM FIDANA ULLIRI TE TE GJITHA LLOJEVE.KORRONEK. FRANTOI.KRIPS.KALLAMON ETJ.SI DHE CDO PEME FTUTORE,DARDH.ARRE BAJAME.LAJTHI,PORTOKALLE,LIMONA,CMIMI I DISKUTUSHEM.
Leaflet
Në fillim