Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Prodhime Bujqësore dhe Bimë në Shitje me Shumicë


Gjej prodhime bujqësore dhe bimë të ndryshme në shitje me shumicë. Shiko njoftimet për luleshtrydhe, lule natyrale me shumicë, aloevera me shumicë, lule artificiale, Domate te zeza, ullinjë shekullor, fidane çaj mali, manaferra, fare jonxhe, Molle të dyta, fidanishte, dhe shumë bimë të tjera në shitje me shumicë me ofertat më të mira.22 Maj 20:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Vaj ulliri berati bio i fresket 100%

500 LEK

21 Maj 15:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Durrës

Makineri Celsash Shpie

1 100 EUR

15 Maj 11:14 Prodhime bujqësore/Bimë , Lushnjë

Dengje Jonxhe

400 LEK

12 Maj 22:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Elbasan

Blejme vaji ulliri

1 LEK

11 Maj 11:30 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shiten speca kapitany me shumic

02 Maj 22:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Shkodër

Shiten Peme Dekorative

1 LEK

01 Maj 15:23 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

Shtet vaj ulliri bio mije litri

450 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 19:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Vlorë

shes fidane te llojeve te ndryshme

20 LEK

26 Pri 22:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Shkodër

Shiten Peme Dekorative

5 EUR

25 Pri 00:46 Prodhime bujqësore/Bimë , Vlorë

shes fidane te te gjitha llojeve

20 LEK

21 Pri 13:59 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

Ullinj dekorativ

15 EUR

17 Pri 17:39 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

humus per lule

300 LEK

13 Pri 13:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Miser

380 LEK

12 Pri 13:30 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

Shitet Soje kokerr .

120 LEK

03 Pri 15:24 Prodhime bujqësore/Bimë , Librazhd

Shes 500 bime dafine. Okazion

1 EUR

02 Pri 22:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shitet miser i verdh mjellor kws konfites

42 000 LEK

29 Mar 16:09 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Bersi ulliri lende djegse

3 000 LEK

27 Mar 17:28 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shitet miser 0692781628 dengje jonxhe

25 Mar 18:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Lezhë

Miser

43 LEK

24 Mar 12:54 Prodhime bujqësore/Bimë , Vlorë

Shitet dru per zjarr

5 000 LEK

22 Mar 15:43 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

Shiten Aloe Vera

20 Mar 00:22 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

420 LEK

19 Mar 14:21 Prodhime bujqësore/Bimë , Shkodër

Shitet palma

250 EUR

13 Mar 14:47 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITEN DENGJE JONXHE

11 Mar 20:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Vaj ulliri

400 LEK

10 Mar 21:50 Prodhime bujqësore/Bimë , Kukës

boronic ne shitje

24 LEK

10 Mar 01:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Shkodër

Denga jonxhe ne shitje

6 000 LEK

10 Mar 00:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Lushnjë

Miser

50 LEK

08 Mar 12:14 Prodhime bujqësore/Bimë , Vlorë

�� Shesim Vaj Ulliri Kanine 100% BIO ✅��

500 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 08:14 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Vaj ulliiri

5 LEK

02 Mar 22:45 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

RAKI RRUSHI 19-20 Grade

27 Shk 16:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Lushnjë

Shesim fare jonxhe

25 Shk 19:31 Prodhime bujqësore/Bimë , Elbasan

Sillosa / Depozita

21 Shk 02:01 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITEN DENGJE JONXHE ME SHUMICE

8 LEK

13 Shk 18:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

sherebel

13 Shk 18:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Bime medicinale Sherebel

13 Shk 18:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Bime Medicinale Sherebel

12 Shk 11:55 Prodhime bujqësore/Bimë , Tiranë

Shitet byk (Tirane)

10 Shk 07:06 Prodhime bujqësore/Bimë , Shkodër

Duhan Shkodre (Sheldie) 100%

2 000 LEK

09 Shk 12:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Kurbin

Miser

50 LEK

06 Shk 18:19 Prodhime bujqësore/Bimë , Lushnjë

Shesim farë jonxhe

05 Shk 19:54 Prodhime bujqësore/Bimë , Lezhë

Fidane Akacie

05 Shk 11:10 Prodhime bujqësore/Bimë , Lushnjë

Shesim farë jonxhe


Kërkoni për prodhime bujqësore apo bimë të ndryshme në shitje me shumicë? Kjo është kategoria e duhur për ju. MerrJep.al ju ofron përzgjedhje tëmadhe të prodhimeve të ndryshme bujqësore në shitje me shumicë me ofertat më të mira.


Gjej Prodhime bujqësore me shumicë në shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej oferta për prodhime bujqësore dhe bimë natyrale në shitje me shumicë. Shiko njoftimet për luleshtrydhe, lule natyrale me shumicë, aloevera me shumicë, lule artificiale, Domate te zeza, ullinjë shekullor, fidane çaj mali, manaferra, fare jonxhe, Molle të dyta, fidanishte, misër, fasule, patate, lajthia, mandarina, kivi, dhe shumë bimë dhe prodhime tjera bujqësore në shitje me ofertat më të mira.


Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej bimë tëndryshme në shitje me çmimet më të volitshme.


Shit prodhime bujqësore dhe bimë të ndryshme


Nëse keni prodhime bujqësore apo bimë të ndryshme që dëshironi ti shisni me shumicë, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe gjej prodhime të ndryshme bujqësore në shitje në Gjithë Shqipërinë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione