Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Dhj 21:25 Të tjera , Fier

OKAZION SHITET MALLI, MBYLLET BIZNESI

1 EUR

09 Nën 20:33 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shitet vaj ulliri

750 LEK

04 Nën 15:07 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Miser i verdhe

30 LEK

13 Tet 05:53 Prodhime ushqimore , Fier

Blet ne shitje

140 LEK

07 Tet 14:00 Prodhime ushqimore , Fier

Therrime Buke

04 Tet 19:09 Të tjera , Fier

Rraki ne shitje 400 lek litri

400 LEK

15 Sht 13:56 Prodhime ushqimore , Fier

Kerkojm agjent shitje & shofer

14 Sht 02:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shitet vaj ulliri

600 LEK

31 Gush 18:06 Prodhime ushqimore , Fier

Therrime Buke

1 500 LEK

29 Gush 00:03 Të tjera , Fier

Detergjente Gjermane Fier

25 Gush 15:42 Veshje dhe Tekstil , Fier

Makina qepese

03 Gush 14:25 Të tjera , Fier

BICIKLETA

5 000 LEK

24 Korr 19:26 Prodhime ushqimore , Fier

Okazion Raki rrushi

4 000 LEK

04 Korr 18:41 Të tjera , Fier

Likujdim Malli

15 Maj 11:01 Veshje dhe Tekstil , Fier

Qeska Amballazhi Shein

1 800 LEK

17 Pri 18:49 Të tjera , Fier

Raki rushi 19-20grad , cilesi e pare ��

400 LEK

14 Pri 12:03 Të tjera , Fier

Shiten pajisje byrektore

04 Pri 15:27 Veshje dhe Tekstil , Fier

Veshje Angleze me shumic

10 000 EUR

29 Mar 21:11 Prodhime ushqimore , Fier

Brumatrice 80 kg. Made in Italia

1 800 EUR

29 Mar 16:09 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Bersi ulliri lende djegse

3 000 LEK

29 Mar 15:52 Veshje dhe Tekstil , Fier

Rroba për femra

100 LEK

18 Mar 20:35 Të tjera , Fier

ATEGO

10 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 11:47 Të tjera , Fier

Shitje kepucesh

11 Mar 20:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Vaj ulliri

400 LEK

08 Mar 08:14 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Vaj ulliiri

5 LEK

23 Shk 12:51 Veshje dhe Tekstil , Fier

Veshje Angleze (shitje biznesi)

10 000 EUR

13 Shk 11:34 Të tjera , Fier

Shiten bletë

11 Shk 12:50 Të tjera , Fier

Shezllone plazhi

02 Shk 19:23 Të tjera , Fier

Paisje berberi

2 LEK

31 Jan 11:56 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shitet miser

45 LEK

29 Jan 18:28 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

5 LEK

27 Dhj 00:24 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shiten lajthi me shumice

4 LEK

18 Dhj 16:22 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet vaj ulliri

450 LEK

18 Dhj 11:23 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Shiten Dengje Jonxhe

600 LEK Çmimi me zbritje

13 Dhj 16:08 Veshje dhe Tekstil , Fier

Rroba me shumice

13 Dhj 05:59 Të tjera , Fier

Tenda dielli gega

50 EUR

08 Dhj 11:21 Prodhime ushqimore , Fier

VAJ ULLIRI 100% Bio ✅

06 Dhj 16:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Kiwi

150 LEK

29 Nën 07:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Fier

Vaj Ulliri

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione